Të gjitha kategoritë

Pjesë & Shërbime

Shqip >  Pjesë & Shërbime

HISTORIA E KOMPANISË

2010

Themeluar" Shenzhen NHA Machinery Equipment Co., Ltd."

2013-2015

Biskota të zhvilluara me sukses, biskota Xheni, pâtisserie puff pjekur, cookie-cake all-in-one, pajisje buke, mbushje pjekjeje, prerje torte dhe makinë mbushje buke.

2016-2018

Kërkim dhe zhvillim dhe prodhim i pavarur, biskota, tortë, prerje tejzanor, makinë rrotulluese dhe mousse, etj. Ka shumë patentë ekskluzive, Produktet eksportohen në të gjithë botën.

2019-2020

NHA Machinery zhvilloi spreader tortë ditëlindjeje dhe makinë mbushëse kremi;

"American International Bakery Exhibition" në vitin 2019; Zgjeroni sipërfaqen e prodhimit në 5000 metra katrorë.

2021-2022

R & D dhe prodhimi: prerës i bukës së thekur me shpejtësi të lartë, makinë biskotash me dy ngjyra, makinë biskotash 3D, peeler toast.

2023-2024

Fabrika Huizhou përfunduar: Zgjeroni kapacitetin e prodhimit, shpërndarjen dhe cilësinë në mënyrë më efikase

Për të qenë një lider f industria globale e pajisjeve të automatizimit të pjekjes.

TASHMË KEMI KLIENTË NË MË SHUMË SE 30 VENDE

Për të ofruar shërbime më të mira, ju ftojmë sinqerisht të bëheni partnerë dhe agjentë tanë.

FABRIKA JONË

Kërkimi i lidhur me të