Të gjitha kategoritë

Makinë cookie

Shqip >  Makineri buke >  Makinë cookie

NH102 Jenny cookie machine
NH102 Jenny cookie machine
NH102 Jenny cookie machine
NH102 Jenny cookie machine
NH102 Jenny cookie machine
NH102 Jenny cookie machine
NH102 Jenny cookie machine
NH102 Jenny cookie machine
NH102 Jenny cookie machine
NH102 Jenny cookie machine
NH102 Jenny cookie machine
NH102 Jenny cookie machine

NH102 Jenny cookie machine

mini makinë automatike depozitues cookie në Kinë çmimi

112724

NH102

mini automatic cookie depositor machine in China price

 Cookies machine është një lloj makine formë që mund të prodhojë shumë lloje të snacks unike të dizajnit, cookies bazë të thatë nga extruded dhe duke marrë formë brumit dhe ka karakteristika të teknikave moderne, strukturë kompakte, multifunksionale, operacion të thjeshtë, etj. Është një nga llojet e reja më ideale të makinerive ushqimore të mirëpritura thellë nga masat e përdoruesve dhe investitorëve të tregut tani për tani gjithashtu. Të sjell një shije unike dhe të ndryshme. Dhe vetëm të ndryshojë disa pajisje do të jetë gjithashtu mund të bëjë tortë në këtë makinë. Funksioni i ri i cili është mund të bëjë "Jenny cookies" shumë popullor në shumë tregje.

Detajet e produktit

mini automatic cookie depositor machine in China price

mini automatic cookie depositor machine in China price

Avantazhet tona

mini automatic cookie depositor machine in China price

 

 Pjesët e përbashkëta nuk kanë nevojë të çmontohen                      Duhet të çmontohen me një kyç dhe të vështirë për t'u 

    Me vegla, të çmontuara manualisht, të lehta për t'u pastruar                     .

 

mini automatic cookie depositor machine in China price

Parametrat e produkteve
Madhësia e tiganit400 * 600mm
Kapaciteti50-100kg/hr
Prerje teliMbështetje, aksesorë opsionalë
Tensioni220V
Fuqia1.5KW
Madhësia e makinës1600 * 950 * 1400mm
Pesha e makinerisëRreth 400 kg
Sistemi i kontrollit PLCMitsubishi
MaterialiSS304
LlojiAutomatiku i plotë
Lloji i makinësElektrike
Garancia1 vit
MotorServo Motor (marka Delta e Tajvanit)
LCDDelta

Aftësia e furnizimit
Aftësia e furnizimit: 100 Set / Sete në muaj

 

pjesë

 

Procesi teknik

NH102 Jenny cookie machine  factory

Pas vendosjes së porosisë, ajo dërgohet në departamentin e inxhinierisë për të filluar vizatimin e projektimit, dhe pastaj dërgohet në fabrikë për montim dhe përpunim, lustrim dhe saldim të pjesëve, dhe debugging makinë para paketimit.

Imazhet e kompanisë

 

Shfaqje e kompanisë

mini automatic cookie depositor machine in China price

 Ne jemi eksportuar në shumë vende. Për shembull eksportuar në Indi , Malajzi , Indonezi , Tajlandë, Bangladesh, Kore , Kuvajt ,Angola ,Francë ,Spanjë, Afrikën e Jugut etj . Fabrika jonë është pranë Bao'an International Airport, Mirë se vini për të vizituar fabrikën tonë në çdo kohë.

Paketimi dhe transporti

mini automatic cookie depositor machine in China price

 

Shërbimi ynë

mini automatic cookie depositor machine in China price

 Shërbimi i para-shitjes:
*Përgjigja e hetimit: Përgjigjuni mesazheve tuaja brenda 12-24 orëve
* Mbështetje video: Mbështetje video mësim në distancë makinë debugging
Gjatë transportit:
*Ndiqni logjistikën më të fundit dhe informoni blerësin
* Garanton cilësinë e mallrave
Shërbimi pas shitjes:
* Instalimi dhe porositja në vend, trajnimi i punëtorëve në funksionimin e instalimit
* Mbështetni inxhinierët jashtë shtetit

Feedback-u i personalizuar


4775c2c72dac6b630defff37f45e0d2

  

Ekspozita

NH102 Jenny cookie machine  details 

Produkte të lidhura me to

NH102 Jenny cookie machine  manufacture

inquiry
Na kontaktoni

Ekipi ynë miqësor do të donte të dëgjonte nga ju!

Emri yt
Telefoni
E-mail
Hetimi juaj

Kërkimi i lidhur me të