Të gjitha kategoritë

Makinë torte

Shqip >  Makineri buke >  Makinë torte

NH401 CAKE ROLLING MACHINE
NH401 CAKE ROLLING MACHINE
NH401 CAKE ROLLING MACHINE
NH401 CAKE ROLLING MACHINE
NH401 CAKE ROLLING MACHINE
NH401 CAKE ROLLING MACHINE
NH401 CAKE ROLLING MACHINE
NH401 CAKE ROLLING MACHINE
NH401 CAKE ROLLING MACHINE
NH401 CAKE ROLLING MACHINE
NH401 CAKE ROLLING MACHINE
NH401 CAKE ROLLING MACHINE

NH401 TORTË ROLLING MACHINE

Plotësisht automatike Swiss Roll Cake Production Line Cake Maker Machine Bakery Equipment Depositor For Plant

94021.png

Fotografia e produktit

 NH401tf,

 

Parametri i makinerisë

 

  • Kjo makinë është e pajisur me ekran me prekje PLC 7" me ngjyrë T.F.T. me shpejtësi të lartë që do të thotë shumë hapësirë (Kapaciteti i magazinimit të shumë recetave) me pak fjalë Tani prodhimi i tortës rolling është në majë të gishtave.
  • Gjatësia e tabakasë: Sipas zgjedhjes së klientit.
  • Me 304 çelik inox. Është higjienë, e dobishme, e sigurt dhe e pastër.
  • Makina është e paraprogramuar me deri në 15 gjuhë të ndryshme.
  • Ndërtimi i çelikut inox: I projektuar për qëndrueshmëri, lehtësi pastrimi dhe kanalizime të përgjithshme.

 

Emri i produktit Cake Rolling Machine
Modeli NH401
KapacitetiRreth 10000pcs/hr
Tensioni220V
Fuqia1.5KW
Madhësia e makinës 1230 * 1360 * 1060mm
Pesha e makinerisë Rreth 200 kg
MaterialiSS304
LlojiAutomatik
Lloji i makinës Elektrike
Garancia 1 vit
Motor JSCC Motor

 

Rreth fabrikës sonë

FACTORYNH401 CAKE ROLLING MACHINE details 

Produkte të lidhura me to

NH401 CAKE ROLLING MACHINE manufacture

Ekspozita

NH401 CAKE ROLLING MACHINE supplier 

Feedback-u i personalizuar

paste-pic-dp_uuid_5s9nz 

Pyetjet më të shpeshta

 

Q: A jeni një fabrikë apo kompani tregtare?

A: Ne jemi një fabrikë e vendosur në Shenzhen City, Afër Hong Kong, Kinë. Nëse jeni të përshtatshëm, mirë se vini për të vizituar fabrikën tonë në çdo kohë, fabrika jonë është pranë Shenzhen Baoan International Airport.

 

 

Q: Si do të ofroni shërbime pas shitjes?

A: Në përgjithësi, para së gjithash, ne do të organizojmë agjentin tonë për të ofruar shërbime derë më derë, Së dyti, nëse nuk kemi një agjent në vendin tuaj, Ne do të organizojmë teknik për të shkuar në fabrikën tuaj dhe për t'ju mësuar se si të operoni dhe ta ngrini atë. Ose mund t'ju dërgoni inxhinierë për të ardhur në fabrikën tonë për të mësuar.

 

Paketimi dhe transporti
1. Ne do të përdorim drurin standard ndërkombëtar për të paketuar makinat.

2. Ne do të organizojmë transportin detar nga Deti, Shërbimet derë më derë ose në shërbimin Port.

inquiry
Na kontaktoni

Ekipi ynë miqësor do të donte të dëgjonte nga ju!

Emri yt
Telefoni
E-mail
Hetimi juaj

Kërkimi i lidhur me të