Të gjitha kategoritë

Prerje Machines

Shqip >  Makineri buke >  Prerje Machines

NH301 Cake cutting machine (saw blade )
NH301 Cake cutting machine (saw blade )
NH301 Cake cutting machine (saw blade )
NH301 Cake cutting machine (saw blade )
NH301 Cake cutting machine (saw blade )
NH301 Cake cutting machine (saw blade )
NH301 Cake cutting machine (saw blade )
NH301 Cake cutting machine (saw blade )
NH301 Cake cutting machine (saw blade )
NH301 Cake cutting machine (saw blade )
NH301 Cake cutting machine (saw blade )
NH301 Cake cutting machine (saw blade )

NH301 Makinë prerëse tortë (tehu i sharrës)

 

Pyetjet më të shpeshta
1. Q: A jeni një fabrikë apo kompani tregtare?
A: Ne jemi fabrikë e vendosur në Shenzhen City, pranë Hong Kong, Kinë. Nëse jeni të përshtatshëm, mirë se vini për të vizituar fabrikën tonë në çdo kohë, fabrika jonë është pranë Shenzhen Bao' një aeroport ndërkombëtar.
 
2. Q: Si mund të paguaj për porosinë time?
Transfer(T/T): Ne pranojmë depozitën 40% T / T para prodhimit dhe bilancin 60% T / T para dërgesës. 100% pagesë para prodhimit për porositë e mostrës.
 
3. Q: Si thua për kohën e dorëzimit?
1). Disa nga produktet janë në magazinë në magazinën tonë është plug evropian, përgjithësisht, ne kemi nevojë për 1 ~ 3 ditë për të ndryshuar prizat dhe paketuar ato para dorëzimit.
2). Në lidhje me produktet jo-stoqe, koha e plumbit është 15-30 ditë varet nga kërkesat dhe sasia juaj.
3). Ne do t'ju sugjerojmë metodat më të shpejta të transportit kur keni nevojë për produktet urgjentisht.
 
4. Q: A mund të na ndihmoni të bëjmë produktet tona?
Po, sigurisht që mundemi!
Kompania jonë OEM është e mirëpritur ngrohtësisht! Kompania jonë ka përvojë 8 vjeçare në bërjen e pajisjeve të makinerive ushqimore, ne jemi fabrika profesionale e pajisjeve të makinerive ushqimore në Shenzhen.
 
5.Q: Si do të ofroni shërbim pas shitjes?
 Në përgjithësi, para së gjithash, ne do të rregullojmë agjentin tonë për të ofruar shërbime derë më derë.
Së dyti, nëse nuk kemi një agjent në vendin tuaj, ne do të organizojmë teknik për të shkuar në fabrikën tuaj dhe për t'ju mësuar se si ta operoni dhe ta kurdisni atë.
Ose mund t'ju dërgoni inxhinierë për të ardhur në fabrikën tonë për të mësuar.
Na kontaktoni

inquiry
Na kontaktoni

Ekipi ynë miqësor do të donte të dëgjonte nga ju!

Emri yt
Telefoni
E-mail
Hetimi juaj

Kërkimi i lidhur me të