Të gjitha kategoritë

Makinë cookie

Shqip >  Makineri buke >  Makinë cookie

NH110 COOKIE SLICER (WITHOUT FORMING )
NH110 COOKIE SLICER (WITHOUT FORMING )
NH110 COOKIE SLICER (WITHOUT FORMING )
NH110 COOKIE SLICER (WITHOUT FORMING )
NH110 COOKIE SLICER (WITHOUT FORMING )
NH110 COOKIE SLICER (WITHOUT FORMING )
NH110 COOKIE SLICER (WITHOUT FORMING )
NH110 COOKIE SLICER (WITHOUT FORMING )
NH110 COOKIE SLICER (WITHOUT FORMING )
NH110 COOKIE SLICER (WITHOUT FORMING )
NH110 COOKIE SLICER (WITHOUT FORMING )
NH110 COOKIE SLICER (WITHOUT FORMING )

NH110 PRERËS COOKIE (PA FORMUAR )

Hot Sale Plotësisht automatike tregtare cookie machine cookie makinë biskota të vogla prerës bërë makinëNH110 COOKIE SLICER (WITHOUT FORMING ) factory
Përshkrimi i produktit

1. Ekrani me prekje LCD ( standard me Tajvan Weinview, opsional me Siemens të Gjermanisë, Mitsubishi japonez ), kontrolluesi japonez Mitsubishi PLC, ai ka 20 grupe formulash memorie të ofruara për vendosjen dhe funksionimin lehtësisht.
2. Formimi i template, trashësia uniforme, më e holla e petullave që mund të bënim është 1.2mm.
3. Është e volitshme dhe e lehtë për të ndryshuar template, dhe për të bërë lloje të produkteve të tortës.
4. Mund të instalohet në linjën e prodhimit për të realizuar prodhimin në masë.

 

Emri i produktit Shitje e nxehtë Plotësisht automatike tregtare cookie machine cookie makinë biskota të vogla prerës bërë makinë
Modeli NH110
FormaForma të ndryshme
Kapaciteti150kg/h
Prerje teliMbështetje, aksesorë opsionalë 
Tensioni220V
Fuqia1.5KW
Madhësia e makinës 1810 * 850 * 1200mm
Pesha e makinerisë Rreth 300 kg
Sistemi i kontrollit PLC Mitsubishi
MaterialiSS304
LlojiAutomatiku i plotë 
Lloji i makinës Elektrike
Garancia 1 vit
MotorServo Motor (marka Delta e Tajvanit )
LCDDelta
Parametrat e makinerisë

NH110 COOKIE SLICER (WITHOUT FORMING ) manufactureNH104 1 NH104NH110 COOKIE SLICER (WITHOUT FORMING ) manufactureNH110 COOKIE SLICER (WITHOUT FORMING ) supplier 

Ekspozita

 NH110 COOKIE SLICER (WITHOUT FORMING ) manufacture

Informacioni i kompanisë

Shenzhen NHA makineri pajisje co, Ltd është një prodhues kryesor në industrinë e makinerive ushqimore, e cila është e vendosur në qytetin Shenzhen të Kinës. Makina e NHA-së ka qenë e famshme në tregjet kineze. Ne kemi fituar një reputacion për ofrimin e makinerive të siguruara me cilësi, zgjidhje të personalizuara dhe çmime të arsyeshme. Për këtë vit, ne kemi eksportuar në Indi, Malajzi, Indonezi, Francë, etj.

 

Pastry depositor muffin cake making machine used in confectionery houseNH110 COOKIE SLICER (WITHOUT FORMING ) factory

Produkte të lidhura me to

NH110 COOKIE SLICER (WITHOUT FORMING ) details 

Pyetjet më të shpeshta

Q: A jeni një fabrikë apo kompani tregtare?

A: Ne jemi një fabrikë e vendosur në Shenzhen City, Afër Hong Kong, Kinë. Nëse jeni të përshtatshëm, mirë se vini për të vizituar fabrikën tonë në çdo kohë, fabrika jonë është pranë Shenzhen Baoan International Airport.

 

 

Q: Si do të ofroni shërbime pas shitjes?

A: Në përgjithësi, para së gjithash, ne do të organizojmë agjentin tonë për të ofruar shërbime derë më derë, Së dyti, nëse nuk kemi një agjent në vendin tuaj, Ne do të organizojmë teknik për të shkuar në fabrikën tuaj dhe për t'ju mësuar se si të operoni dhe ta ngrini atë. Ose mund t'ju dërgoni inxhinierë për të ardhur në fabrikën tonë për të mësuar.

Paketimi dhe transporti
1. Ne do të përdorim drurin standard ndërkombëtar për të paketuar makinat.

2. Ne do të organizojmë transportin detar nga Deti, Shërbimet derë më derë ose në shërbimin Port.

 

Na kontaktoni online

paste-pic-dp_uuid_5s9nz4775c2c72dac6b630defff37f45e0d2

inquiry
Na kontaktoni

Ekipi ynë miqësor do të donte të dëgjonte nga ju!

Emri yt
Telefoni
E-mail
Hetimi juaj

Kërkimi i lidhur me të