Të gjitha kategoritë

Makinë cookie

Shqip >  Makineri buke >  Makinë cookie

NH104 ULTRASONIC COOKIE CUTTING MAHCINE ( COOKIE WITH NUT )
NH104 ULTRASONIC COOKIE CUTTING MAHCINE ( COOKIE WITH NUT )
NH104 ULTRASONIC COOKIE CUTTING MAHCINE ( COOKIE WITH NUT )
NH104 ULTRASONIC COOKIE CUTTING MAHCINE ( COOKIE WITH NUT )
NH104 ULTRASONIC COOKIE CUTTING MAHCINE ( COOKIE WITH NUT )
NH104 ULTRASONIC COOKIE CUTTING MAHCINE ( COOKIE WITH NUT )
NH104 ULTRASONIC COOKIE CUTTING MAHCINE ( COOKIE WITH NUT )
NH104 ULTRASONIC COOKIE CUTTING MAHCINE ( COOKIE WITH NUT )
NH104 ULTRASONIC COOKIE CUTTING MAHCINE ( COOKIE WITH NUT )
NH104 ULTRASONIC COOKIE CUTTING MAHCINE ( COOKIE WITH NUT )
NH104 ULTRASONIC COOKIE CUTTING MAHCINE ( COOKIE WITH NUT )
NH104 ULTRASONIC COOKIE CUTTING MAHCINE ( COOKIE WITH NUT )

NH104 ULTRASONIKE COOKIE PRERJA MAHCINE ( COOKIE ME ARRË )

2023 Automatike prerës cookie bërë makinë / cookie depozitues makinë për shitje

 

Parametrat e makinerisë

 

1.Kapaciteti: 150kg / h

2.Përdoret për prerjen e biskotave të ndryshme: Biskota Xheni, biskota me poy ble, puff, mochi, tortë të rrumbullakëta me të verdhë vezësh, poofs djathë...

3.Përdoret për prerjen e formave të ndryshme: Tringle, Square ...

 

 

NH104  
Emri i produktitCookie Formimi i prerjes Laying Makineria
Modeli NH104
Kapaciteti150kg/h
Tensioni220V
Fuqia

1.5KW

Madhësia e makinës1810 * 850 * 1200mm
Pesha e makinerisëRreth 300 kg
MaterialiSS304
Lloji i makinësElektrike
Garancia1 vit
MotorServo Motor (marka Delta e Tajvanit)
LCDDelta
Pricture produkt

3NH104 6NH104NH104 2 1211NH104 ULTRASONIC COOKIE CUTTING MAHCINE ( COOKIE WITH NUT ) details

Informacioni i kompanisë

 FACTORYNH104 ULTRASONIC COOKIE CUTTING MAHCINE ( COOKIE WITH NUT ) supplier

Pyetjet më të shpeshta

 

Q: Cilat janë kushtet tuaja të pagesës?

 A: T/T, L/C 

 

 

Q: A jeni një fabrikë apo kompani tregtare?

A: Ne jemi një fabrikë e vendosur në Shenzhen City, Afër Hong Kong, Kinë. Nëse jeni të përshtatshëm, mirë se vini për të vizituar fabrikën tonë në çdo kohë, fabrika jonë është pranë Shenzhen Baoan International Airport.

 

 

Q: Si do të ofroni shërbim pas shitjes?

A: Në përgjithësi, para së gjithash, ne do të organizojmë agjentin tonë për të ofruar shërbime derë më derë, Së dyti, nëse nuk kemi një agjent në vendin tuaj, ne do të organizojmë teknik për të shkuar në fabrikën tuaj dhe për t'ju mësuar se si të operoni dhe ta ngrini atë. Ose mund t'ju dërgoni inxhinierë për të ardhur në fabrikën tonë për të mësuar.

Paketimi dhe transporti
1. Ne do të përdorim drurin standard ndërkombëtar për të paketuar makinat.

2. Ne do të organizojmë transportin detar nga Deti, Shërbimet derë më derë ose në shërbimin Port.

 

Produkte të lidhura me to

NH104 ULTRASONIC COOKIE CUTTING MAHCINE ( COOKIE WITH NUT ) supplier

Na kontaktoni online

NH104 ULTRASONIC COOKIE CUTTING MAHCINE ( COOKIE WITH NUT ) manufacture

inquiry
Na kontaktoni

Ekipi ynë miqësor do të donte të dëgjonte nga ju!

Emri yt
Telefoni
E-mail
Hetimi juaj

Kërkimi i lidhur me të