Të gjitha kategoritë

Makinë torte

Shqip >  Makineri buke >  Makinë torte

NH505 Fully automatic mixer
NH505 Fully automatic mixer
NH505 Fully automatic mixer
NH505 Fully automatic mixer
NH505 Fully automatic mixer
NH505 Fully automatic mixer
NH505 Fully automatic mixer
NH505 Fully automatic mixer

NH505 Përzierje plotësisht automatike

NH505 Fully automatic mixer supplier
Përshkrimi i produkteve
NH505 Fully automatic mixer supplier
NH505 Fully automatic mixer factory
NH505 Fully automatic mixer supplier
NH505 Fully automatic mixer supplier
NH505 Fully automatic mixer supplier
Kompania jonë
NH505 Fully automatic mixer supplier
NH505 Fully automatic mixer manufacture
NH505 Fully automatic mixer factory
NH505 Fully automatic mixer details
NH505 Fully automatic mixer details
NH505 Fully automatic mixer manufacture

Pyetjet më të shpeshta

1. Q: A jeni një fabrikë apo kompani tregtare?
A: Ne jemi një fabrikë e vendosur në Shenzhen City, Afër Hong Kong, Kinë. Nëse jeni të përshtatshëm, mirë se vini për të vizituar fabrikën tonë
Në çdo kohë, fabrika jonë është afër Shenzhen Bao' një aeroport ndërkombëtar.

2. Q: Si mund të paguaj për porosinë time?
Transfer(T/T): Ne pranojmë depozitën 40% T / T para prodhimit dhe bilancin 60% T / T para dërgesës. 100% pagesë para prodhimit për
Urdhërat e mostrës.

3. Q: Si thua për kohën e dorëzimit?
1). Disa nga produktet janë në magazinë në magazinën tonë është plug evropian, në përgjithësi, ne kemi nevojë për 1 ~ 3 ditë për të ndryshuar plugs dhe
Paketoni ato para dorëzimit.
2). Në lidhje me produktet jo-stoqe, koha e plumbit është 15-30 ditë varet nga kërkesat dhe sasia juaj.
3). Ne do t'ju sugjerojmë metodat më të shpejta të transportit kur keni nevojë për produktet urgjentisht.

4. Q: A mund të na ndihmoni të bëjmë produktet tona?
Po, sigurisht që mundemi!
Kompania jonë OEM është e mirëpritur ngrohtësisht! Kompania jonë ka përvojë 8 vjeçare në prodhimin e pajisjeve të makinerive ushqimore, ne jemi profesionistë
Fabrika e pajisjeve të makinerive ushqimore në Shenzhen.

5.Q: Si do të ofroni shërbim pas shitjes?
Në përgjithësi, para së gjithash, ne do të organizojmë agjentin tonë për të ofruar shërbime derë më derë.
Së dyti, nëse nuk kemi një agjent në vendin tuaj, ne do të organizojmë teknik për të shkuar në fabrikën tuaj dhe për t'ju mësuar se si të operoni
Dhe vendose. Dhe nëse është e nevojshme, ne do të organizojmë inxhinierët tanë për t'ju ndihmuar në vendin tuaj. Ne gjithashtu mirëpresim punonjësit tuaj për të ardhur
për kompaninë tonë për të mësuar aftësitë operacionale.

6. A mund të ndihmoni në personalizimin e produkteve tona të makinerive?
Po, ne mundemi, kompania jonë ka përvojë 8 vjeçare në prodhimin e pajisjeve të makinerive ushqimore.

7. Cila është garancia juaj e makinerisë?
Normalisht periudha e garancisë është 1 vit, dhe ne do të mbajmë kontakte me klientët tanë për shërbimin pas shitjes. Gjithmonë ndihmoni
Klientët me zgjidhjen e problemeve. Ne synojmë të prodhojmë makineri më të mira dhe t'i lëmë klientët tanë të jenë të kënaqur.
inquiry
Na kontaktoni

Ekipi ynë miqësor do të donte të dëgjonte nga ju!

Emri yt
Telefoni
E-mail
Hetimi juaj

Kërkimi i lidhur me të