Të gjitha kategoritë

Makineri buke

Shqip >  Makineri buke

NH201 Professional Injection Machine With Multiple Nozzles And Patterns For Creative And Customized Products
NH201 Professional Injection Machine With Multiple Nozzles And Patterns For Creative And Customized Products
NH201 Professional Injection Machine With Multiple Nozzles And Patterns For Creative And Customized Products
NH201 Professional Injection Machine With Multiple Nozzles And Patterns For Creative And Customized Products
NH201 Professional Injection Machine With Multiple Nozzles And Patterns For Creative And Customized Products
NH201 Professional Injection Machine With Multiple Nozzles And Patterns For Creative And Customized Products
NH201 Professional Injection Machine With Multiple Nozzles And Patterns For Creative And Customized Products
NH201 Professional Injection Machine With Multiple Nozzles And Patterns For Creative And Customized Products
NH201 Professional Injection Machine With Multiple Nozzles And Patterns For Creative And Customized Products
NH201 Professional Injection Machine With Multiple Nozzles And Patterns For Creative And Customized Products
NH201 Professional Injection Machine With Multiple Nozzles And Patterns For Creative And Customized Products
NH201 Professional Injection Machine With Multiple Nozzles And Patterns For Creative And Customized Products

NH201 Makinë profesionale injeksion me hundë të shumta dhe modele për produkte krijuese dhe të personalizuara


Detaji i shpejtë:

NH201 Professional Injection Machine është një pajisje moderne pjekjeje që u ofron bukëpjekësve një mjet të fuqishëm për krijimin e pâtisseries dhe desserts unike dhe të personalizuara. Me busullat dhe modelet e saj të shumta, makina mundëson depozitimin e saktë dhe të saktë të brumit ose brumit, duke rezultuar në produkte të qëndrueshme dhe me cilësi të lartë. Ndërfaqja miqësore dhe ndërtimi i fuqishëm e bëjnë NH201 të lehtë për t'u operuar dhe për t'u mirëmbajtur, duke siguruar një prodhim të efektshëm në furrat e bukës dhe pastiçeritë e ngarkuara. Pavarësisht nëse jeni një bukëpjekës profesionist apo drejtoni një institucion të shërbimit ushqimor, NH201 Professional Injection Machine është zgjedhja e përsosur për të ngritur aftësitë tuaja të pjekjes dhe për të përmbushur kërkesat e klientëve me aftësi dalluese.


Aplikimet:

NH201 Professional Injection Machine gjen aplikimet e saj në një gamë të gjerë skenarësh të pjekjes. Ai është i përshtatshëm për furrat e bukës, pastiçeritë dhe lokalet e tjera të shërbimit ushqimor që kërkojnë saktësi dhe saktësi në depozitimin e brumit ose brumit. Busullat dhe modelet e shumta të makinës u lejojnë bukëpjekësve të krijojnë dizajne, modele dhe forma të ndërlikuara, duke shtuar një prekje personale dhe interes vizual për produktet e tyre. Qoftë për makaronat, cupcakes, biskotat, apo pâtisseries të tjera, NH201 Professional Injection Machine u mundëson bukëpjekësve të prodhojnë produkte të cilësisë së lartë dhe të personalizuara që dallohen nga konkurrenca.


Avantazhi konkurrues:

NH201 Professional Injection Machine qëndron e ndarë në industrinë e pjekjes me teknologjinë e saj të përparuar dhe karakteristikat novatore. Busullat dhe modelet e saj të shumta u ofrojnë bukëpjekësve një gamë të gjerë opsionesh krijuese dhe të personalizuara, duke u mundësuar atyre të prodhojnë pâtisseries dhe desserts unike dhe tërheqëse. Saktësia dhe saktësia e makinës sigurojnë rezultate të qëndrueshme, ndërsa ndërfaqja e saj miqësore me përdoruesit dhe ndërtimi i fuqishëm e bëjnë të lehtë funksionimin dhe mirëmbajtjen. NH201 Professional Injection Machine është zgjedhja perfekte për furrat e bukës dhe pastiçeritë që kërkojnë të dallojnë produktet e tyre dhe të plotësojnë kërkesat e klientëve me aftësi dalluese.


Specifikimet

Industritë e zbatueshme

Hotele, Dyqane veshjesh, Dyqane materialesh ndërtimi, fabrikë prodhimi, dyqane riparimi makinerish, Fabrika e ushqimit dhe pijeve, ferma, restorant, përdorim shtëpiak, shitje me pakicë, dyqan ushqimi, dyqane printimi, punime ndërtimi, energji dhe miniera, dyqane ushqimi dhe pijesh, të tjera, kompani reklamash

Vendndodhja e sallës së shfaqjes

Asnjë

Video dalëse-inspektim

Me kusht

Raporti i testit të makinerive

Me kusht

Lloji i marketingut

Produkt i ri

Garancia e komponentëve kryesorë

1 vit

Komponentët kryesorë

PLC, Engine, Motor, Gear

Vendi i origjinës

Guangdong, Kinë

Peshorja

480 KG

Garancia

1 vit

Fushat e aplikimit

Fabrika e ushqimit snack, ushqim komercial, Fabrikat e përpunimit të mishit, Fabrika e ushqimit të ngrirë, Fabrika e produkteve të bulmetit, Fabrika e vajit të gatimit, Fabrika e përpunimit të frutave, mulliri i miellit, Fabrika e pijeve, Kantina, Fabrika e përpunimit të perimeve, Fabrika e erëzave, Furra e bukës, Winery

Pikat kryesore të shitjes

Rendiment i lartë

Gjendja

I ri

Emri i markës

NHA

Tensioni

220V

Fuqia

1.5kw

Dimension(L * W * H)

155 * 105 * 180cm

Funksioni i makinerive

rrotulloni, preni trekëndëshin, preni drejtkëndëshin, preni katrorin, rhombusin e prerë, moussen e prerë, tortën e prerë të djathit, rrotullat e tortës së prerë, Prerë Cakes Frozen, larjen automatike të thikave

Lëndë e parë

Ujë, fruta, arra, grurë, misër, qumësht, perime, miell, sojë

Emri i produktit output

Tortë

Fuqia

1.5kw

Tensioni

220V

Madhësia

1550 * 1050 * 1810mm

Peshorja

480KG

Kapaciteti i prodhimit

1s

Çertifikimi

CE

Lloji

Pajisje torte

Veçoria

Efikasitet i lartë operacion i lehtë

Materiali

SS304

Paketimi

Rasti prej druriinquiry
Na kontaktoni

Ekipi ynë miqësor do të donte të dëgjonte nga ju!

Emri yt
Telefoni
E-mail
Hetimi juaj

Kërkimi i lidhur me të