Të gjitha kategoritë

Makinë cookie

Shqip >  Makineri buke >  Makinë cookie

NH107 Multifunction Cookie And Cake Drop Machine
NH107 Multifunction Cookie And Cake Drop Machine
NH107 Multifunction Cookie And Cake Drop Machine
NH107 Multifunction Cookie And Cake Drop Machine
NH107 Multifunction Cookie And Cake Drop Machine
NH107 Multifunction Cookie And Cake Drop Machine
NH107 Multifunction Cookie And Cake Drop Machine
NH107 Multifunction Cookie And Cake Drop Machine
NH107 Multifunction Cookie And Cake Drop Machine
NH107 Multifunction Cookie And Cake Drop Machine
NH107 Multifunction Cookie And Cake Drop Machine
NH107 Multifunction Cookie And Cake Drop Machine

NH107 multifunksionale Cookie dhe Cake Drop Machine

Pamje e përgjithshme e produktit

NH201 CAKE CREAM JAM MBUSHJE MACHINE

Kjo makinë e përshtatshme për mbushje të ndryshme si gjalpë, krem, reçel, salcë mousse, liquit ... etj
TIPARET NË NJË VËSHTRIM
Emri i artikullit: Makinë mbushëse cookie dhe tortë me përdorim të dyfishtë
PLC:Mitsubishi Electric
Servo Motor:Delta ose një tjetër e barabartë
Përdorur për të bërë: lloje të ndryshme të gatimit, cupcakes, chifffon, sfungjer, mousse, muffins, cripse, mala tortë ...
NH107 Multifunction Cookie And Cake Drop Machine details
NH107 Multifunction Cookie And Cake Drop Machine manufacture
Diagrami i dizajnit
NH107 Multifunction Cookie And Cake Drop Machine supplier
Ndeshja tub mbushje
NH107 Multifunction Cookie And Cake Drop Machine details
Busulla e ndeshjes
SPECIFIKIMET E PRODUKTIT
Emri i artikullit
Krem / Makinë mbushëse me reçel
Numri i elementit
NH107
Kapaciteti
60-80kg/Hr
Tensioni
220V Faza e vetme
Fuqia
220KW
Madhësia
1600 * 960 * 1400mm
Peshorja
Rreth 400 kg
PLC
Mitsubishi (Japoni)
Paneli i prekjes
Weinview (Tajvan)
Servo Motor
Delta (Tajvan)
Konvertuesi i frekuencave
Delta (Tajvan)
Materiali
Material304
Garancia
1 vit
Funksioni
Përdorimi për të bërë lloje të cookies, macarron, puff etj
Aksesorë standard
3 sete nozzles 
NH107 Multifunction Cookie And Cake Drop Machine supplier
NH107 Multifunction Cookie And Cake Drop Machine details
NH107 Multifunction Cookie And Cake Drop Machine details
NH107 Multifunction Cookie And Cake Drop Machine details
NH107 Multifunction Cookie And Cake Drop Machine details
NH107 Multifunction Cookie And Cake Drop Machine details
PAKETIMI DHE TRANSPORTI
NH107 Multifunction Cookie And Cake Drop Machine supplier
NH107 Multifunction Cookie And Cake Drop Machine manufacture
Profili i kompanisë
NH107 Multifunction Cookie And Cake Drop Machine manufacture
NH107 Multifunction Cookie And Cake Drop Machine supplier
NH107 Multifunction Cookie And Cake Drop Machine supplier
Ekspozita
NH107 Multifunction Cookie And Cake Drop Machine supplier
NH107 Multifunction Cookie And Cake Drop Machine factory
NH107 Multifunction Cookie And Cake Drop Machine manufacture
NH107 Multifunction Cookie And Cake Drop Machine details
Rekomando produktet
NH107 Multifunction Cookie And Cake Drop Machine factory
inquiry
Na kontaktoni

Ekipi ynë miqësor do të donte të dëgjonte nga ju!

Emri yt
Telefoni
E-mail
Hetimi juaj

Kërkimi i lidhur me të