Të gjitha kategoritë

Makinë cookie

Shqip >  Makineri buke >  Makinë cookie

NH105 Standard Cookie Machine
NH105 Standard Cookie Machine
NH105 Standard Cookie Machine
NH105 Standard Cookie Machine
NH105 Standard Cookie Machine
NH105 Standard Cookie Machine
NH105 Standard Cookie Machine
NH105 Standard Cookie Machine
NH105 Standard Cookie Machine
NH105 Standard Cookie Machine
NH105 Standard Cookie Machine
NH105 Standard Cookie Machine

NH105 Standard Cookie Machine

Automatike Small Wire prerë tortë Macaron Biscuit Cookie Form Make Maker Depozituesi Machine Price për Make

 

Parametrat e makinerisë

 

1.Kapaciteti: 60-80kg / h

2.Përdoret për të bërë biskota të ndryshme: biskota, biskota me poy ble, puff, mochi, tortë të rrumbullakët me të verdhë vezësh, poofs djathë...

3.Used foe duke bërë forma të ndryshme: Tringle, Square ...

4.Shpejt zëvendësoni nozzles në 1 min.

5.Me madhësi kompakte

 

NH105 
Emri i produktitCookie Makineria
Modeli NH105
Kapaciteti60-80kg/h
Tensioni220V
Fuqia

2.0KW

Madhësia e makinës1600 * 960 * 1350mm
Pesha e makinerisëRreth 350 kg
MaterialiSS304
Lloji i makinësElektrike
Garancia1 vit
MotorServo Motor (marka Delta e Tajvanit)
LCDDelta
Pricture produkt

 _20190819171125.jpgNH102 (9)NH102 (7)f7ee801d71b32c21a409fd6b00259ee.jpgNH105 Standard Cookie Machine detailscookie machine (1)-1.jpg

Informacioni i kompanisë

 FACTORYNH105 Standard Cookie Machine factory

Pyetjet më të shpeshta

 

Q: Cilat janë kushtet tuaja të pagesës?

 A: T/T, L/C 

 

 

Q: A jeni një fabrikë apo kompani tregtare?

A: Ne jemi një fabrikë e vendosur në Shenzhen City, Afër Hong Kong, Kinë. Nëse jeni të përshtatshëm, mirë se vini për të vizituar fabrikën tonë në çdo kohë, fabrika jonë është pranë Shenzhen Baoan International Airport.

 

 

Q: Si do të ofroni shërbim pas shitjes?

A: Në përgjithësi, para së gjithash, ne do të organizojmë agjentin tonë për të ofruar shërbime derë më derë, Së dyti, nëse nuk kemi një agjent në vendin tuaj, ne do të organizojmë teknik për të shkuar në fabrikën tuaj dhe për t'ju mësuar se si të operoni dhe ta ngrini atë. Ose mund t'ju dërgoni inxhinierë për të ardhur në fabrikën tonë për të mësuar.

Paketimi dhe transporti
1. Ne do të përdorim drurin standard ndërkombëtar për të paketuar makinat.

2. Ne do të organizojmë transportin detar nga Deti, Shërbimet derë më derë ose në shërbimin Port.

 

Produkte të lidhura me to

NH105 Standard Cookie Machine factory

Na kontaktoni online

NH105 Standard Cookie Machine factory

inquiry
Na kontaktoni

Ekipi ynë miqësor do të donte të dëgjonte nga ju!

Emri yt
Telefoni
E-mail
Hetimi juaj

Kërkimi i lidhur me të